Zwiększenie mocy w ciągniku to oszczędność

Zwiększenie mocy w ciągniku

Czy uważasz, że Twój ciągnik ma za mało mocy? Praca ze słabym traktorem jest dla Ciebie trudna i wymagająca? Myślałeś o zakupie nowego ciągnika? Poczekaj, jest dla Ciebie lepsze i tańsze rozwiązanie. To nowy sposób na oszczędzenie paliwa i bezpieczne zwiększenie mocy w ciągniku! Możesz zostawić swoje pieniądze w kieszeni – po tuningu Twoja maszyna spełni oczekiwania i podoła każdej, nawet najbardziej wymagającej pracy.

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Tuning ciągników rolniczych to nowy sposób oszczędzania, dostępny dla każdego posiadacza traktora sterowanego elektronicznie. Zwiększenie mocy w ciągniku następuje zazwyczaj przez zoptymalizowanie oprogramowania dla danego egzemplarza. Jest to całkowicie bezpieczne dla silnika i daje wymierne efekty! Przestań martwić się o niską moc swojego traktora. W każdej chwili możesz ją zwiększyć, oszczędzając przy tym na niższym zużyciu paliwa.

Oszczędności

Taki turbo traktor ma zwiększoną nie tylko moc, ale też moment obrotowy. Ciągnik wykonuje więc dla Ciebie tę samą pracę w niższym zakresie niż wcześniej. Oznacza to oszczędność paliwa i pieniądze, które zostają w Twoim portfelu. Twój traktor moc ma odpowiednią, teraz działa na ustawieniach, które jej nie używają. Kiedy potrzebujesz większej mocy, chip tuning ciągników zwiększa możliwości Twojego traktora. To jakbyś pracował z zupełnie nowym, lepszym ciągnikiem, ale za dużo mniejsze pieniądze!

Seryjne, nie znaczy lepsze

Kiedy podniesiesz moment obrotowy traktora, będziesz pracować na wyższym biegu, co drastycznie zmniejszy ilość spalanego paliwa. Tego typu rozwiązanie jest też bezpieczne dla silnika. Uwalnia jedynie potencjał drzemiący w jednostce napędowej, który został zaniżony przez seryjne oprogramowanie. Nowe ustawienia sprawiają, że silnik działa lepiej i spala mniej paliwa. Nie musisz kupować nowego ciągnika. To wydatek często dziesiątek, jeśli nie setek tysięcy złotych. Oszczędź te pieniądze i zdecyduj się na poprawienie osiągów Twojego starego ciągnika. Tuning ciągników rolniczych to gwarancja oszczędności. Uwolnij moc, która już teraz drzemie w Twoim traktorze!